Archiwalna Strona Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. - Strona internetowa Spółki

Tramwaje znów na prawobrzeżu

W najbliższy piątek tramwaje wrócą na swoją trasę w kierunku prawobrzeża. Kończy się ważny etap przebudowy Węzła Wyszyńskiego.

Oferta na nowe tramwaje

Firma Modertrans Poznań jako jedyna złożyła swoja ofertę w postępowaniu na dostawę elementów do nowych tramwajów dla Szczecina.

Postępy prac na ulicy Wyszyńskiego

Zakończyły się już roboty na Placu Szarych Szeregów, ale trwają te związane z przebudową węzła "Wyszyńskiego".

Przetarg na tramwaje dwukierunkowe

Szczecin jest o krok bliżej do powiększenia taboru o kolejne pojazdy szynowe. Tym razem będą to tramwaje dwukierunkowe.

Pracownicy spółki wyróżnieni

Spawacz i motorniczy są przedstawicielami Tramwajów Szczecińskich zaproszonymi do udziału w akcji „Szczecin to Wy”. Reprezentują ponad 700 osób zatrudnionych w spółce, które pomimo obaw o swoje zdrowie pracowały w trudnym czasie pandemii.

Trzech chętnych do przebudowy w cen

Trzy firmy zgłosiły się do wykonania ogromnego zadania w samym centrum naszego miasta. Jedna ze złożonych ofert mieści się w zakładanym budżecie.

Torowa rewolucja na Wyszyńskiego

Przed nami kolejny etap torowej rewolucji. Przebudowa infrastruktury torowej, drogowej, pieszej, oświetlenia, nowa relacja skrętna dla tramwajów – to tylko część zmian, które wprowadzone zostaną na ulicy Wyszyńskiego.

Otwarcie ofert 14 maja

Kolejne modyfikacje w dokumentacji spowodowały przesunięcie terminu przyjmowania ofert na jedno z największych zadań, które będzie realizowane w Szczecinie.

W podziękowaniu dla medyków

Po podziękowaniach na kolorowym autobusie przyszedł czas na tramwaj. W czwartek na szczecińskie torowiska wyjechał dowód na wdzięczność miejskich jednostek i mieszkańców Szczecina za ciężką pracę, jaką wykonują medycy.

Brygady torowe na Placu Grunwaldzkim

Do końca przyszłego tygodnia na Placu Grunwaldzkim będą prowadzone prace torowe.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Archiwalna Strona