Oferta na nowe tramwaje

Firma Modertrans Poznań jako jedyna złożyła swoja ofertę w postępowaniu na dostawę elementów do nowych tramwajów dla Szczecina.

Postępy prac na ulicy Wyszyńskiego

Zakończyły się już roboty na Placu Szarych Szeregów, ale trwają te związane z przebudową węzła "Wyszyńskiego".

Przetarg na tramwaje dwukierunkowe

Szczecin jest o krok bliżej do powiększenia taboru o kolejne pojazdy szynowe. Tym razem będą to tramwaje dwukierunkowe.

Pracownicy spółki wyróżnieni

Spawacz i motorniczy są przedstawicielami Tramwajów Szczecińskich zaproszonymi do udziału w akcji „Szczecin to Wy”. Reprezentują ponad 700 osób zatrudnionych w spółce, które pomimo obaw o swoje zdrowie pracowały w trudnym czasie pandemii.

Trzech chętnych do przebudowy w cen

Trzy firmy zgłosiły się do wykonania ogromnego zadania w samym centrum naszego miasta. Jedna ze złożonych ofert mieści się w zakładanym budżecie.

Torowa rewolucja na Wyszyńskiego

Przed nami kolejny etap torowej rewolucji. Przebudowa infrastruktury torowej, drogowej, pieszej, oświetlenia, nowa relacja skrętna dla tramwajów – to tylko część zmian, które wprowadzone zostaną na ulicy Wyszyńskiego.

Otwarcie ofert 14 maja

Kolejne modyfikacje w dokumentacji spowodowały przesunięcie terminu przyjmowania ofert na jedno z największych zadań, które będzie realizowane w Szczecinie.

W podziękowaniu dla medyków

Po podziękowaniach na kolorowym autobusie przyszedł czas na tramwaj. W czwartek na szczecińskie torowiska wyjechał dowód na wdzięczność miejskich jednostek i mieszkańców Szczecina za ciężką pracę, jaką wykonują medycy.

Brygady torowe na Placu Grunwaldzkim

Do końca przyszłego tygodnia na Placu Grunwaldzkim będą prowadzone prace torowe.

KOMUNIKAT

INFORMACJA DLA INTERESANTÓW SPÓŁKI TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE !!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.