Trzech chętnych do przebudowy w cen

Trzy firmy zgłosiły się do wykonania ogromnego zadania w samym centrum naszego miasta. Jedna ze złożonych ofert mieści się w zakładanym budżecie.

Torowa rewolucja na Wyszyńskiego

Przed nami kolejny etap torowej rewolucji. Przebudowa infrastruktury torowej, drogowej, pieszej, oświetlenia, nowa relacja skrętna dla tramwajów – to tylko część zmian, które wprowadzone zostaną na ulicy Wyszyńskiego.

Otwarcie ofert 14 maja

Kolejne modyfikacje w dokumentacji spowodowały przesunięcie terminu przyjmowania ofert na jedno z największych zadań, które będzie realizowane w Szczecinie.

W podziękowaniu dla medyków

Po podziękowaniach na kolorowym autobusie przyszedł czas na tramwaj. W czwartek na szczecińskie torowiska wyjechał dowód na wdzięczność miejskich jednostek i mieszkańców Szczecina za ciężką pracę, jaką wykonują medycy.

Brygady torowe na Placu Grunwaldzkim

Do końca przyszłego tygodnia na Placu Grunwaldzkim będą prowadzone prace torowe.

KOMUNIKAT

INFORMACJA DLA INTERESANTÓW SPÓŁKI TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE !!

INFORMACJA

Wynajem wagonów - wstrzymana usługa od 13.03.2020 r.

Zmiany na Szarych Szeregów

Informujemy, że od soboty 14 marca wykonawca rozpoczyna kolejny etap prac. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu w rejonie Placu Szarych Szeregów.

Torowa rewolucja nabiera rozpędu

720 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy będzie miał wykonawca na przebudowę torowiska wraz z siecią trakcyjną w ciągu al. Niepodległości – pl. Żołnierza Polskiego – al. Wyzwolenia – pl. Rodła do Ronda Giedroycia. Na oferty czekamy

Rozbiórki na Placu Szarych Szeregó

Nie ma już części torowiska na Placu Szarych Szeregów, zniknęły także słupy trakcyjne. Zakończyły się prace rozbiórkowe związane z I etapem robót na tym ważnym węźle komunikacyjnym. Postępy widoczne są każdego dnia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.