Motorniczy "Osobowością roku"?

Nasz motorniczy Pan Bartosz Grzegolec został nominowany w plebiscycie "Osobowość roku". Jesteśmy niezwykle dumni i jednocześnie zachęcamy do głosowania!

Start robót na Placu Szarych Szereg

Wystartowały roboty, dzięki którym zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na ważnym dla miasta węźle komunikacyjnym. Zmiany, które się pojawią poprawią komfort pasażerów i kierowców.

Wesołych Świąt

Świąt magicznych, pełnych przyjemnych spotkań oraz sukcesów w nadchodzącym roku życzy załoga spółki Tramwaje Szczecińskie.

Prace rozbiórkowe na ulicy Szafera

Trwają prace związane z przebudową ulicy Szafera. Kierowcy przyzwyczaili się już do wprowadzonej 2 tygodnie temu organizacji ruchu, a na samym placu budowy każdego dnia widać zmiany.

Mikołajkowy tramwaj

Staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w najbliższy piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny, szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Zapraszamy na wyjątkową podróż Mikołajowym tramwajem.

Z pamiętnika motorniczego

25 listopada to Dzień Motorniczego. Życzymy naszym pracownikom spokojnej służby, a pasażerów zachęcamy do przeczytania kartki z pamiętnika motorniczego.

Nowy pojazd we flocie

Flotę spółki Tramwaje Szczecińskie zasilił nowy, piąty już, samochód spawalniczy. Będzie on wykorzystywany przez brygady pogotowia torowego.

Umowa na przebudowę węzłów

Zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na dwóch ważnych dla miasta węzłach komunikacyjnych. Wpłynie to nie tylko na komfort pasażerów, ale także kierowców poruszających się w rejonie ulicy Wyszyńskiego i Placu Szarych Szeregów.

Umowa na przebudowę Szafera podpisa

Za 18 miesięcy pojedziemy zupełnie nową ul. Szafera. Dzisiaj podpisano umowę na realizację inwestycji, którą prowadzić będzie spółka Tramwaje Szczecińskie.

Uwaga, tramwaj!

Każdego dnia dochodzi w Szczecinie do wypadków i kolizji z udziałem komunikacji miejskiej. Jesień to czas kiedy aura nie sprzyja, a w połączeniu z brawurą i pośpiechem może przyczynić się do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze.

1 2 3 4 5 6 7 8 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.