Motorniczy "Osobowością roku"?

Nasz motorniczy Pan Bartosz Grzegolec został nominowany w plebiscycie "Osobowość roku". Jesteśmy niezwykle dumni i jednocześnie zachęcamy do głosowania!

Tydzień temu pojawiły się nominacje w plebiscycie Głosu Szczecińskiego "Osobowość roku". Nominacja za: Prowadzenie bloga Uwaga tramwaj o tramwajach, komunikacji, infrastrukturze i innych miejskich ciekawostkach przypadła naszemu motorniczemu, Panu Bartkowi.

Jesteśmy niezwykle dumni, że ktoś dostrzegł pracę jaką wykonuje zarówno w społce, ale także społecznie umieszczając serię filmów „ku przestrodze”. Można je znaleźć na profilu społecznościowym Uwaga Tramwaj.

Po ogłoszeniu nominacji Pan Bartek pisał tak: "Wiadomość zbiła mnie kompletnie z rytmu dnia. Cieszę się, że moje skromne działania w jakiś sposób zostały zauważone poprzez nominację mojej skromnej osoby. Nie namawiam do głosowania bo sam sama nominacja to dla mnie jak nagroda."

Za to my zachęcamy!!

https://gs24.pl/p/kandydat/bartosz-grzegolec%2C1128241/?fbclid=IwAR2y7nhLLbXfD0BQrjqRHxzMmk6ym7QiS80QiQObZOyxbjsZksd93TfVvCQ

 

 

Data publikacji: 2020-01-16
pozostałe wpisy

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.