Targi Pracodawców 2017 - 12.10.2017

Zapraszamy w dniu 12 października do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Pracodawców i zapoznania się z ofertami pracy.

Targi Pracodawców to pierwsze na Pomorzu Zachodnim targi, które są okazją do zapoznania się z realiami regionalnego rynku pracy i znalezienia dobrej pracy.​

Na Targach obecne będą wyłącznie firmy poszukujące pracowników – nie będzie więc żadnych pośredników czy przedstawicieli sprzedających swoje usługi. 
To istotne zwłaszcza teraz, kiedy możemy mówić o rynku pracownika – pracodawcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pracowników, szczególnie młodego pokolenia, dopiero wchodzącego na rynek pracy, oferując atrakcyjne programy lojalnościowe i świadczenia.
 

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W TARGACH?
Targi Pracodawców to możliwość poznania ciekawych przedsiębiorców naszego regionu. Wiele przedsiębiorstw będzie reprezentowanych przez samych założycieli i prezesów zarządu. To szansa na zdobycie informacji o firmie i przede wszystkim znalezienie odpowiedniej dla siebie oferty pracy lub współpracy.
Dodatkowo zaplanowano wiele atrakcji:  warsztaty autoprezentacyjne, konsultacje z doradcami zawodowymi, możliwość przygotowania sprofilowanego CV pod okiem ekspertów czy warsztaty z praktykami, których celem jest pomoc w  przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.
Targom Pracodawców będzie towarzyszyło wydanie oraz promocja Katalogu Dobrych Pracodawców Pomorza Zachodniego. To zbiór informacji o pracodawcach naszego regionu, dostępny również w wersji elektronicznej na stronie www.targipracodawcow.pl, skąd będzie można bezpośrednio aplikować o pracę do wybranej przez siebie firmy.
 

STREFA WIEDZY PRACOWNIKA I PRACODAWCY
Pierwsze zachodniopomorskie Targi Pracodawców to szereg wydarzeń cennych zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Targom towarzyszyć będzie część konferencyjna pod nazwą Strefa wiedzy, podczas której odbędą się sesje typu ,,praktycy-praktykom”. Wielu regionalnych  przedsiębiorców podzieli się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. 
Wsparcie szczecińskich uczelni wyższych zapewni młodym osobom wiedzę przydatną podczas poszukiwania pierwszej pracy. Odbędą się specjalne warsztaty dla młodych, podczas których dowiedzą się jak przygotować atrakcyjne CV, w jaki sposób skutecznie aplikować oraz, co najważniejsze, jak kreować własną markę osobistą. Na szczególnie głodnych – nie tylko wiedzy – czeka strefa food trucków, gdzie będzie można zasmakować w szczecińskiej gastronomii ,,na kółkach”.
 

STREFA EKO
Targi Pracodawców mają również wymiar proekologiczny. To okazja do zaprezentowania w jednym miejscu i czasie firm odpowiedzialnych społecznie i zainspirowania innych przedsiębiorców do wdrożenia rozwiązań proekologicznych. W Strefie Eko planowana jest ekspozycja "zielonego biura", pokazująca możliwości oszczędzania zasobów środowiska w biurze, takich jak papier, energia czy woda.Data publikacji: 2017-09-21
pozostałe wpisy

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.