Moda motorniczych

Dobrze skrojone, ciekawe koszule, swetry najwyższej jakości i polar. Nie chodzi o kolekcję światowej sławy projektantów, a nowe stroje motorniczych. Od maja wszyscy ubrani są jednakowo.

Zakończyło się wydawanie strojów, większość motorniczych chwali sobie pomysł. W komplecie jest polar, 2 koszule z długim rękawem, 2 z krótkim rękawem, 2 swetry i bezrękawnik. Cena za komplet to około 550zł, zakupiliśmy ich ponad 200. Ubrania są wygodne, z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości - 80 % bawełny i 20 % poliestru w przypadku koszul na cieplejsze dni.  Od 1 maja wszystkie osoby, które dostały już swoje ubrania mają obowiązek je nosić. Odpowiednie zapisy są już wprowadzone do regulaminów.

Zunifikowanie strojów dla motorniczych ma poprawić ich wizerunek w oczach pasażerów i zwiększyć identyfikację ze spółką Tramwaje Szczecińskie. 

Data publikacji: 2016-05-05
pozostałe wpisy

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.