VI miejsce w Ogólnopolskim Ranking

Z niekłamaną satysfakcją oraz wielka radością przyjęliśmy informację o zdobyciu przez Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. VI miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2011.

Ranking przeprowadzany jest przez Dziennik Gazety Prawnej w dodatku Strefa Gospodarki i ma na celu pokazanie czołówki branży komunikacyjnej, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie czytelnikom Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej, opinii publicznej oraz Internautom podstawowych informacji związanych z branżą komunikacyjną. Niestety niewiele osób spoza niej wie, jak wielki wysiłek Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej wkładają w swą codzienną pracę, utrzymanie wysokiej sprawności technicznej taboru zarówno w łatwym eksploatacyjnie sezonie letnim jak i w zimowe przymrozki. Analizie poddane zostały tak kwestie techniczne jak i finansowe, jednak pod uwagę brany był również współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integracja z nimi, prowadzona polityka personalna i polityka jakości czy też wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Data publikacji: 2011-10-17
pozostałe wpisy

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.