Umowa na nowy tramwaj

Pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie złożą niskopodłogowy tramwaj Moderus Beta, do którego konstrukcję i części dostarczy firma z Poznania.

Konkursu – Tramwaj moich marzeń

Tramwaje Szczecińskie Sp. z o. o. zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w konkursie na wykonanie prac plastycznych związanych z tramwajami. Hasło konkursu – Tramwaj moich marzeń

Torowiska i zajezdnia do przebudowy.

Miasto Szczecin rozpoczyna kolejne inwestycje w transporcie publicznym – tym razem dotyczące przebudowy sieci tramwajowej.

Kolejne Swingi dla Szczecina.

Rozpoczęła się realizacja drugiej części drugiego kontraktu.

Rozeznanie rynku

Ogłoszenie w związku z przeprowadzanym rozeznaniem rynku dla potrzeb kontynuowania polityki transportowej, związanej z wymianą części taboru.

Przebudowa torowisk – Brama Portow

Rozpoczyna się przebudowa węzła komunikacyjnego Brama Portowej. Prace potrwają od 13 kwietnia do końca lipca.

VI miejsce w Ogólnopolskim Ranking

Z niekłamaną satysfakcją oraz wielka radością przyjęliśmy informację o zdobyciu przez Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. VI miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2011.

Pierwszy SWING w Szczecinie

Jest już na miejscu pierwszy z sześciu niskopodłogowych tramwajów, które dla Szczecina produkuje bydgoska firma PESA, to jeden najnowocześniejszych pojazdów tego typu w Europie.

Podpisanie umowy

W dniu 22 lipca 2010 roku na terenie Zajezdni Pogodno w Spółce Tramwaje Szczecińskie, nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dostawę 6 niskopodłogowych wagonów tramwajowych.

Dostawa wagonów TATRA

W dniu 17 marca 2010 roku w siedzibie firmy BVG w Berlinie nastąpiło podpisanie umowy na dostawę 31 używanych tramwajów TATRA, w tym; 11 pojazdów przegubowych typu KT4Dt i 20 pojazdów silnikowych typu T6A2.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.