Akcja dla poprawy bezpieczeństw

PANtografik, sympatyczna postać, która będzie przypominała pasażerom o tym jak należy się zachować w komunikacji miejskiej została przedstawiona uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinie. Dzieci obejrzały także film „Bezpieczny tramwaj"

Nasz motorniczy wśród najlepszych!

Gra w kręgle tramwajem? Dla najlepszych prowadzących nie jest to problem. Udowodniło to jedno z zadań podczas konkursu na najlepszego motorniczego w Polsce. Zawody odbyły się 15-16 września w Łodzi, a nasze miasto reprezentowało 3 zawodników.

Zostaliśmy wyróżnieni!

Szczecin ma najnowocześniejszą zajezdnię tramwajową w Polsce. Obiekt został przebudowany i przystosowany do obsługi niskopodłogowych tramwajów w zeszłym roku, a teraz inwestycja została wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie.

Moda motorniczych

Dobrze skrojone, ciekawe koszule, swetry najwyższej jakości i polar. Nie chodzi o kolekcję światowej sławy projektantów, a nowe stroje motorniczych. Od maja wszyscy ubrani są jednakowo.

Zajezdnia Pogodno gotowa

Szczecin ma najnowocześniejszą zajezdnię tramwajową w Polsce. Obiekt został przebudowany i przystosowany do obsługi niskopodłogowych tramwajów.

Nowa hala dla tramwajów

Spółka Tramwaje Szczecińskie może już korzystać z pierwszej zmodernizowanej hali w zajezdni tramwajowej w al. Wojska Polskiego.

Rusza remont zajezdni tramwajowej

Rozpoczynają się prace budowlane w zajezdni tramwajowej Pogodno. Realizacja inwestycji nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Rusza przebudowa torowisk

Od poniedziałku 28 lipca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu związane z remontem torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków.

Modernizacja torowisk: kolejna umowa

Najpóźniej za 270 dni pojedziemy wyremontowanymi torowiskami na ul. Gdańskiej i Energetyków.

Pierwszy taki tramwaj.

Pierwszy tramwaj z częściowo niską podłogą za trzy miesiące wyjedzie na szczecińskie torowiska.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.