Wesołych Świąt!!

Zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie życzy Zarząd i pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Więcej życzliwości na drodze

Każdego dnia w Szczecinie dochodzi o wielu niebezpiecznych sytuacji na drogach. Dzień życzliwości to dobry czas na przypomnienie o największych przewinieniach kierowców.

Nowe numery telefonów

Uwaga! W związku z uruchomieniem nowej centrali telefonicznej zmianie uległy numery telefonów. Szczegóły w kontaktach.

Walentynkowy tramwaj

W walentynki często szuka się wyjątkowego, romantycznego miejsca. Dla szukających inspiracji spółka Tramwaje Szczecińskie ma podpowiedź - Walentynkowy tramwaj, który będzie jeździł po naszym mieście już 14 lutego.

W Szczecinie planowana jest na najbliższe lata torowa rewolucja. Głównym celem i ideą projektu jest poprawa stanu technicznego tras tramwajowych w mieście.

Nieuwaga kierowców powodem kolizji

Od początku roku w Szczecinie doszło do 9 kolizji z udziałem tramwaju i samochodu, wszystkie z winy kierowców. Chwila nieuwagi może być tragiczna w skutkach. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność.

Życzenia

Zdrowych i pogodnych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła i odpoczynku oraz pomyślności w nadchodzącym roku życzy Zarząd i pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Świąteczny tramwaj na trasie

Święta coraz bliżej, zapraszamy na niezwykłą podróż, aby poczuć ich magię. Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi wyjedzie 6 grudnia na trasę. Będzie można nim jeździć za darmo przez 5 wybranych dni.

PANtografik przypomina kierowcom

PANtografik pojawił się na tylnej szybie tramwajów. Tym razem przypomina kierowcom o zachowaniu bezpiecznej odległości oraz o tym, żeby nie blokować torowiska. 115 okrągłych nalep z wesołą postacią znajdzie się na wszystkich tramwajach z zaje

Sympatyczna postać przypomina

W najbliższych tygodniach będzie można zobaczyć w tramwaju plakaty z sympatyczną postacią, która przypomina i uprzejmie prosi. Zapomniałeś? A może nie wiesz? PANtografik podpowie.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.