Rusza remont zajezdni tramwajowej

Rozpoczynają się prace budowlane w zajezdni tramwajowej Pogodno. Realizacja inwestycji nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Rusza przebudowa torowisk

Od poniedziałku 28 lipca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu związane z remontem torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków.

Modernizacja torowisk: kolejna umowa

Najpóźniej za 270 dni pojedziemy wyremontowanymi torowiskami na ul. Gdańskiej i Energetyków.

Pierwszy taki tramwaj.

Pierwszy tramwaj z częściowo niską podłogą za trzy miesiące wyjedzie na szczecińskie torowiska.

Tramwaj Moich Marzeń - wyniki

W konkursie udział wzięło 17 placówek. Laureatem zostało „Domowe Przedszkole” ze Szczecina.

Umowa na nowy tramwaj

Pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie złożą niskopodłogowy tramwaj Moderus Beta, do którego konstrukcję i części dostarczy firma z Poznania.

Konkursu – Tramwaj moich marzeń

Tramwaje Szczecińskie Sp. z o. o. zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w konkursie na wykonanie prac plastycznych związanych z tramwajami. Hasło konkursu – Tramwaj moich marzeń

Torowiska i zajezdnia do przebudowy.

Miasto Szczecin rozpoczyna kolejne inwestycje w transporcie publicznym – tym razem dotyczące przebudowy sieci tramwajowej.

Kolejne Swingi dla Szczecina.

Rozpoczęła się realizacja drugiej części drugiego kontraktu.

Rozeznanie rynku

Ogłoszenie w związku z przeprowadzanym rozeznaniem rynku dla potrzeb kontynuowania polityki transportowej, związanej z wymianą części taboru.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.