Poczytaj książkę w tramwaju

Książkę da się czytać zawsze i wszędzie, nawet w komunikacji miejskiej. Udowodnimy to już w najbliższy czwartek, gdy Tramwaj Zwany Zaczytaniem wyruszy na ulice Szczecina.

Dodatkowe szkolenia dla motorniczych

Wystartowały dodatkowe szkolenia dla motorniczych. Pierwsza grupa rozpoczęła zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Celem jest podniesienie kwalifikacji pracowników spółki, zmniejszenie liczby kolizji oraz poprawa relacji z pasażerami

19.01.2018 Biura Spółki nieczynne

Informujemy, iż w dniu 19.01.2018r. biura Spółki Tramwaje Szczecińskie będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Świąteczny tramwaj

Zapraszamy na przejażdżkę świątecznym tramwajem. Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi pojawi się 6 grudnia. Znów będzie można nim jeździć za darmo przez 5 wybranych dni.

Targi Pracodawców 2017 - 12.10.2017

Zapraszamy w dniu 12 października do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Pracodawców i zapoznania się z ofertami pracy.

Pogoń jeździ tramwajami...

"Pogoń jeździ tramwajami, tramwaje grają z Portowcami"

Inwestycja w kadry

26 pracowników spółki Tramwaje Szczecińskie zostanie przeszkolonych i uzyska za darmo dodatkowe umiejętności w zakresie spawalnictwa. Otrzymają także gwarancję ciągłości zatrudnienia przez co najmniej 3 kolejne lata.

Wesołych Świąt!!

Zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie życzy Zarząd i pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Więcej życzliwości na drodze

Każdego dnia w Szczecinie dochodzi o wielu niebezpiecznych sytuacji na drogach. Dzień życzliwości to dobry czas na przypomnienie o największych przewinieniach kierowców.

Nowe numery telefonów

Uwaga! W związku z uruchomieniem nowej centrali telefonicznej zmianie uległy numery telefonów. Szczegóły w kontaktach.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.