Naprawa pękniętych spawów

Rozpoczęły się prace związane z naprawą pękniętych spawów w torowisku na ulicy Gdańskiej. Roboty prowadzone będą w nocy tak, aby zachować ciągłość kursowania tramwajów.

Zwiedzanie zajezdni tramwajowej

Zapraszamy na wspólne obchody 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie. W programie parady, przejazdy liniami specjalnymi i zwiedzanie zajezdni Pogodno.

Tramwaj na łuku przed czasem

Pomyślnie przebiegł przejazd techniczny na remontowanym łuku torowiska. W związku z tym przed czasem, bo już od poniedziałku planowane jest przywrócenie ruchu tramwajowego na ulicy Krzywoustego.

Wynik przetargu na przebudowę węz

Mamy wynik przetargu na przebudowę węzłów "Plac Szarych Szeregów" i "Wyszyńskiego". Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z torowiskiem, siecią trakcyjną i infrastrukturą drogową.

W trosce o komfort i estetykę

Znikają stare, zniszczone płyty ułożone w torowisku na ulicy Jana z Kolna. Zmiany poprawiają komfort mieszkańców Szczecina korzystających z dużych wydarzeń organizowanych u stóp Wałów Chrobrego.

Tramwaj turystyczny na nowej trasie

Spółka Tramwaje Szczecińskie zaprasza na wyjątkową podróż tramwajem historycznym. Linia 0 będzie kursowała na nowej trasie w każdą niedzielę wakacji. Zapraszamy!

Prace torowe na ulicy Krzywoustego

Poprawa komfortu mieszkańców, przywrócenie wartości eksploatacyjnej torowiska oraz wykonanie robót naprawczych w strefie okołoszynowej - to główne cele zadania realizowanego przez Tramwaje Szczecińskie na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Warszawy/Kr

Nowy pojazd techniczny

Flotę spółki Tramwaje Szczecińskie zasilił nowy, czwarty już, samochód spawalniczy. Będzie on wykorzystywany przez brygady pogotowia torowego. To jednak nie koniec zakupów, trwa przetarg na dostawę kolejnego pojazdu ciężarowego.

Panie prowadzące tramwaj

Wstają, kiedy inni jeszcze smacznie śpią. Bywa, że na nogach są o 3 rano, żeby przygotować się do porannej służby. Płeć piękna jako kierująca w tramwaju nie jest już zaskoczeniem.

Tramwaj pełen miłości!

W walentynki często szuka się wyjątkowych pomysłów na wyznanie miłości, ciekawą randkę lub niezapomniane miejsce na oświadczyny. Inspiracją może być propozycja spółki Tramwaje Szczecińskie — Walentynkowy tramwaj!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.