Świąteczny tramwaj

Zapraszamy na przejażdżkę świątecznym tramwajem. Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi pojawi się 6 grudnia. Znów będzie można nim jeździć za darmo przez 5 wybranych dni.

Targi Pracodawców 2017 - 12.10.2017

Zapraszamy w dniu 12 października do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Pracodawców i zapoznania się z ofertami pracy.

Pogoń jeździ tramwajami...

"Pogoń jeździ tramwajami, tramwaje grają z Portowcami"

Inwestycja w kadry

26 pracowników spółki Tramwaje Szczecińskie zostanie przeszkolonych i uzyska za darmo dodatkowe umiejętności w zakresie spawalnictwa. Otrzymają także gwarancję ciągłości zatrudnienia przez co najmniej 3 kolejne lata.

Wesołych Świąt!!

Zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie życzy Zarząd i pracownicy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Więcej życzliwości na drodze

Każdego dnia w Szczecinie dochodzi o wielu niebezpiecznych sytuacji na drogach. Dzień życzliwości to dobry czas na przypomnienie o największych przewinieniach kierowców.

Nowe numery telefonów

Uwaga! W związku z uruchomieniem nowej centrali telefonicznej zmianie uległy numery telefonów. Szczegóły w kontaktach.

Walentynkowy tramwaj

W walentynki często szuka się wyjątkowego, romantycznego miejsca. Dla szukających inspiracji spółka Tramwaje Szczecińskie ma podpowiedź - Walentynkowy tramwaj, który będzie jeździł po naszym mieście już 14 lutego.

W Szczecinie planowana jest na najbliższe lata torowa rewolucja. Głównym celem i ideą projektu jest poprawa stanu technicznego tras tramwajowych w mieście.

Nieuwaga kierowców powodem kolizji

Od początku roku w Szczecinie doszło do 9 kolizji z udziałem tramwaju i samochodu, wszystkie z winy kierowców. Chwila nieuwagi może być tragiczna w skutkach. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.