Z pamiętnika motorniczego

25 listopada to Dzień Motorniczego. Życzymy naszym pracownikom spokojnej służby, a pasażerów zachęcamy do przeczytania kartki z pamiętnika motorniczego.

Nowy pojazd we flocie

Flotę spółki Tramwaje Szczecińskie zasilił nowy, piąty już, samochód spawalniczy. Będzie on wykorzystywany przez brygady pogotowia torowego.

Umowa na przebudowę węzłów

Zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na dwóch ważnych dla miasta węzłach komunikacyjnych. Wpłynie to nie tylko na komfort pasażerów, ale także kierowców poruszających się w rejonie ulicy Wyszyńskiego i Placu Szarych Szeregów.

Umowa na przebudowę Szafera podpisa

Za 18 miesięcy pojedziemy zupełnie nową ul. Szafera. Dzisiaj podpisano umowę na realizację inwestycji, którą prowadzić będzie spółka Tramwaje Szczecińskie.

Uwaga, tramwaj!

Każdego dnia dochodzi w Szczecinie do wypadków i kolizji z udziałem komunikacji miejskiej. Jesień to czas kiedy aura nie sprzyja, a w połączeniu z brawurą i pośpiechem może przyczynić się do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Regeneracja krzyżownic

Rozpoczynają się kolejne prace związane z utrzymaniem torowisk w Szczecinie. W najbliższych tygodniach regeneracji zostanie poddanych 46 krzyżownic.

Spełniamy marzenie Filipa

Filip to 10-letni miłośnik komunikacji, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną. W najbliższą sobotę spółka Tramwaje Szczecińskie spełni jedno z jego marzeń!

Naprawa pękniętych spawów

Rozpoczęły się prace związane z naprawą pękniętych spawów w torowisku na ulicy Gdańskiej. Roboty prowadzone będą w nocy tak, aby zachować ciągłość kursowania tramwajów.

Zwiedzanie zajezdni tramwajowej

Zapraszamy na wspólne obchody 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie. W programie parady, przejazdy liniami specjalnymi i zwiedzanie zajezdni Pogodno.

Tramwaj na łuku przed czasem

Pomyślnie przebiegł przejazd techniczny na remontowanym łuku torowiska. W związku z tym przed czasem, bo już od poniedziałku planowane jest przywrócenie ruchu tramwajowego na ulicy Krzywoustego.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.