W podziękowaniu dla medyków

Po podziękowaniach na kolorowym autobusie przyszedł czas na tramwaj. W czwartek na szczecińskie torowiska wyjechał dowód na wdzięczność miejskich jednostek i mieszkańców Szczecina za ciężką pracę, jaką wykonują medycy.

Brygady torowe na Placu Grunwaldzkim

Do końca przyszłego tygodnia na Placu Grunwaldzkim będą prowadzone prace torowe.

KOMUNIKAT

INFORMACJA DLA INTERESANTÓW SPÓŁKI TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE !!

INFORMACJA

Wynajem wagonów - wstrzymana usługa od 13.03.2020 r.

Zmiany na Szarych Szeregów

Informujemy, że od soboty 14 marca wykonawca rozpoczyna kolejny etap prac. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu w rejonie Placu Szarych Szeregów.

Torowa rewolucja nabiera rozpędu

720 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy będzie miał wykonawca na przebudowę torowiska wraz z siecią trakcyjną w ciągu al. Niepodległości – pl. Żołnierza Polskiego – al. Wyzwolenia – pl. Rodła do Ronda Giedroycia. Na oferty czekamy

Rozbiórki na Placu Szarych Szeregó

Nie ma już części torowiska na Placu Szarych Szeregów, zniknęły także słupy trakcyjne. Zakończyły się prace rozbiórkowe związane z I etapem robót na tym ważnym węźle komunikacyjnym. Postępy widoczne są każdego dnia.

Motorniczy "Osobowością roku"?

Nasz motorniczy Pan Bartosz Grzegolec został nominowany w plebiscycie "Osobowość roku". Jesteśmy niezwykle dumni i jednocześnie zachęcamy do głosowania!

Start robót na Placu Szarych Szereg

Wystartowały roboty, dzięki którym zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na ważnym dla miasta węźle komunikacyjnym. Zmiany, które się pojawią poprawią komfort pasażerów i kierowców.

Wesołych Świąt

Świąt magicznych, pełnych przyjemnych spotkań oraz sukcesów w nadchodzącym roku życzy załoga spółki Tramwaje Szczecińskie.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.