Zmiany na Szarych Szeregów

Informujemy, że od soboty 14 marca wykonawca rozpoczyna kolejny etap prac. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu w rejonie Placu Szarych Szeregów.

Torowa rewolucja nabiera rozpędu

720 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy będzie miał wykonawca na przebudowę torowiska wraz z siecią trakcyjną w ciągu al. Niepodległości – pl. Żołnierza Polskiego – al. Wyzwolenia – pl. Rodła do Ronda Giedroycia. Na oferty czekamy

Rozbiórki na Placu Szarych Szeregó

Nie ma już części torowiska na Placu Szarych Szeregów, zniknęły także słupy trakcyjne. Zakończyły się prace rozbiórkowe związane z I etapem robót na tym ważnym węźle komunikacyjnym. Postępy widoczne są każdego dnia.

Motorniczy "Osobowością roku"?

Nasz motorniczy Pan Bartosz Grzegolec został nominowany w plebiscycie "Osobowość roku". Jesteśmy niezwykle dumni i jednocześnie zachęcamy do głosowania!

Start robót na Placu Szarych Szereg

Wystartowały roboty, dzięki którym zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na ważnym dla miasta węźle komunikacyjnym. Zmiany, które się pojawią poprawią komfort pasażerów i kierowców.

Wesołych Świąt

Świąt magicznych, pełnych przyjemnych spotkań oraz sukcesów w nadchodzącym roku życzy załoga spółki Tramwaje Szczecińskie.

Prace rozbiórkowe na ulicy Szafera

Trwają prace związane z przebudową ulicy Szafera. Kierowcy przyzwyczaili się już do wprowadzonej 2 tygodnie temu organizacji ruchu, a na samym placu budowy każdego dnia widać zmiany.

Mikołajkowy tramwaj

Staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w najbliższy piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny, szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Zapraszamy na wyjątkową podróż Mikołajowym tramwajem.

Z pamiętnika motorniczego

25 listopada to Dzień Motorniczego. Życzymy naszym pracownikom spokojnej służby, a pasażerów zachęcamy do przeczytania kartki z pamiętnika motorniczego.

Nowy pojazd we flocie

Flotę spółki Tramwaje Szczecińskie zasilił nowy, piąty już, samochód spawalniczy. Będzie on wykorzystywany przez brygady pogotowia torowego.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.