Zmiany na placu Żołnierza

W najbliższą sobotę wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu w rejonie Placu Żołnierza. Wykonawca przechodzi na kolejne fragmenty inwestycji, a to wiąże się z wyłączeniem ruchu w następnym miejscu.

Przebudowa torowisk

5 firm jest zainteresowanych kolejnym etapem Torowej rewolucji. Wykonawca będzie miał 2 lata na przebudowę ulicy Kolumba i Powstańców Wielkopolskich wraz z pętlą.

Prace na ulicy Szafera.

Pogoda pozwala wykonawcy robót związanych z przebudową ulicy Szafera wznowić prace wstrzymane ze względu na warunki pogodowe. To oznacza wejście w kolejny etap i zmiany w organizacji ruchu.

Torowa rewolucja, kolejne zmiany

Blisko 1000 nowych zapór drogowych najnowszej generacji już stoi na odcinkach remontowanych w ramach torowej rewolucji. W najbliższych dniach pojawią się kolejne, tym razem na Placu Żołnierza.

Kolejne prace torowe

Pierwsze dni prac związanych z przebudową torowisk przyniosły intensywne prace rozbiórkowe. Wprowadzone zmiany w organizacji ruch poddawane są dokładnej analizie. Korekty będą wprowadzane wraz z kolejnym etapem, który rozpocznie się w sobotę 23

Start robót torowych na niebuszewie

W sobotę 9 stycznia rozpoczną się prace związane z kolejną częścią torowej rewolucji. To oznacza zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Nowy tramwaj już w Szczecinie

Wczesnym rankiem do Szczecina przyjechał pierwszy z zamówionych tramwajów dwukierunkowych. Przed pracownikami spółki Tramwaje Szczecińskie ostatnie prace, żeby w kolejnych tygodniach mógł wyjechać na linię.

Umowa na przebudowę torowisk podpis

Torowa rewolucja w Szczecinie trwa i nabiera rozpędu. W styczniu rozpocznie się kolejna jej część, tym razem związana z przebudową na odcinku od Dworca Niebuszewo do Placu Rodła.

Mikołajkowy tramwaj bez pasażerów

Co roku przewoził tysiące pasażerów w okresie przedświątecznym. Był zwiastunem przyjemnego czasu i wprawiał pasażerów w wyjątkowy nastrój. W tym historyczny wagon typu N ponownie wyjedzie na szczecińskie torowiska, ale cieszyć będzie jedyni

Rok robót na ulicy Szafera za nami

Jedna z największych inwestycji, kompleksowo zmieniająca standardy przemieszczania się wszystkich uczestników ruchu drogowego, widoczna jest już w całej swojej okazałości.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.