Rozeznanie rynku

Ogłoszenie o rozeznaniu rynku w sprawie możliwości zakupu używanych wagonów tramwajowych Tatra typu T6 i KT4Dt.

Zmiana składu Rady Nadzorczej

Informujemy, że nastąpiła zmiana na stanowisku Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej. W miejsce Pana Artura Chanaja powołano Pana Waldemara Slendaka.

Odbiór techniczny torowiska

Informujemy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tramwajowej zgłosiło do odbioru technicznego modernizowane torowiska tramwajowe wraz z siecią trakcyjną.

Koniec wagonów GT6

Informujemy, iż od dnia 01.04.2009 r. zostaną całkowicie wycofane z eksploatacji wagony tramwajowe typu GT6 kursujące obecnie na linii 6.

Przetarg na tramwaje

Spółka Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o. dokonała wyboru oferty na dostawę 6 sztuk fabrycznie nowych przegubowych, wieloczłonowych, niskopodłogowych tramwajów wraz ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym oraz pakietem naprawczym.

Nowa strona internetowa

W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszyła nowa strona internetowa naszej firmy. Mamy nadzieję, że się Państwu spodoba i pomoże we wzajemnej komunikacji.

Regulamin organizacyjny Spółki

Z dniem 1 marca 2009 r. Prezes Zarządu wprowadził Regulamin organizacyjny Spółki.

Wpis do KRS

Sąd Rejonowy w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu Tramwajów Szczecińskich Spółka z ograniczona odpowiedzialnością w Szczecinie do Rejestru Przedsiębiorców dnia 17 lutego 2009 r. pod numerem 0000323711

Skład Zarządu

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników ustaliło jednoosobowy skład Zarządu.

Rada Nadzorcza

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę w sprawie składu Rady Nadzorczej.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.